Daha Temiz Bir Dünya

Servislerimiz

Global Referanslarımız

HT Solar Enerji Hakkında

HT Solar Enerji,2016 yılında güneş hücresi ve güneş paneli üretmek için,%100 Çin devletine ait HT-SAAE’nin iştiraki olarak İstanbul Tuzla Serbest Bölge’de kurulmuştur. Yıllık 1,2 GW’lık güneş paneli üretim kapasitesine sahip olan HT Solar; Türkiye, ABD, Avrupa ve Orta Doğu Pazarına güneş panelleri tedarik etmektedir. HT Solar,2018 yılından itibaren ISO 500 listesinde yer almıştır ve PV Cycle üyesidir.

HT-SAAE, CASC’ye bağlı bir kuruluştur.HT-SAAE 28 Mayıs 1998 yılında kuruldu ve aynı yılın haziran ayında Şangay Borsası’na kaydoldu.(Kod:600151) Uluslararası kabul görmüş bir üçüncü taraf kuruluşu olan Bloomberg New Energy Finance (BNEF)’e göre HT-SAAE, En İyi 10 Çin PV Panel Tedarikçisi olarak TIER 1 listesinde uzun yıllardır yer alıyor. ABD merkezli test laboratuvarı olan ve sektörün en prestijli kurumları arasında yer alan PV Evolution Labs (PVEL) tarafından 2020 ve 2021  yılında ‘’En İyi Performans Gösteren Üreticiler’’den biri olarak seçildi. HT Solar,İstanbul’da ürettiği güneş panelleriyle Türkiye’den seçilen tek üreticidir.

HT-SAAE hakkında daha fazla bilgi için, linki ziyaret edebilirsiniz.http://www.ht-saae.com/en/coreEnergy.aspx?id=74

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Farkı Hissedin

Elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız.Bir fark yaratmak için işbirliği olanaklarını keşfedin.

Gücü Hisset

HT Solar Enerji, ticari faaliyetleri ile şu anda dünya çapında 1.200’den fazla aktif müşteriye sahiptir ve 67 farklı uluslararası banka ile iş ortaklıkları yürütmektedir

Daha Fazla

TIER 1 PANEL ÜRETİCİSİ

Uluslararası kabul görmüş bir üçüncü taraf kuruluşu olan Bloomberg New Energy Finance (BNEF)’e göre HT-SAAE, En İyi 10 Çin PV Panel Tedarikçisi olarak TIER 1 listesinde uzun yıllardan beri yer alıyor.

FORTUNE 500 KÜRESEL ŞİRKET

China Aerospace Science and Technology Corporation (CASC), 1999 yılında resmi olarak kurulmuş, ancak 1956’ya dayanan bir geçmişe sahip büyük bir yüksek teknoloji kuruluşudur. CASC, kuruluşundan bu yana, genel endüstrinin seçili sektörlerinde alanıyla ilgili teknoloji uygulamaya adamış bir Fortune 500 Global şirketidir.

KONUM

HT Solar Enerji, Yılport ve Evyapport limanları ve Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı çok yakındır.

HT Solar Enerji -Fabrika

Daha İyi Yaşam, Daha İyi Gelecek

Daha iyi bir yaşam,birlikte mümkün.Geleceği beraber inşa edelim.

Bizden Haberler